6 Android aplikací, za které bych platil

Jako spokojený uživatel HTC Desire a systému Android jsem narazil na několik free aplikací, u kterých jsem si řekl “za tohle bych i platil”. Rád bych se s vámi o tyhle poklady podělil.

Pubtran – po internetovém prohlížeči moje absolutně nejpoužívanější aplikace. Pro nepražáka v podstatě povinná výbava. Díky téhle aplikaci vždycky vím, jak se dostanu z hospody domů a nemusím hledat složitě spojení na Idosu. Umí toho ale mnohem víc: zjišťuje aktuální spoždění vlaků, ukáže zastávky na mapě, odešle spojení do kalendáře, koupí SMS jízdenku atd.
mAnalytics

SportyPal – Pro běžce výborná aplikace, která zaznamenává váš běh / vyjížďku na kole / bruslení / létání / plavání / a další druhy aktivit. Převede váš výkon do čísel a do grafů, takže se pak zpětně můžete podívat, jak jste si vedli.

gStrings Free – Hrajete na kytaru a nemáte ladičku? Nebo jste ji zrovna zapomněli? Nic se neděje – tahle skvělá aplikace ji v pohodě nahradí. Můžu říct z vlastních zkušeností, že jsem ji kolikrát použil i v případě, kdy jsem s sebou ladičku měl.

Taxikář – taky po kapsách nenosíte vizitky taxikářů a nemáte je ani uložené v telefonu? Tahle aplikace vám může pomoct toho správného najít. Jednoduše je vyberete podle města a pak si je seřadíte podle hodnocení a ceny. Nápad je to výborný a v případě obsáhlejší databáze bych za to pár korun určitě dal.

PowerAmp – za tuhle aplikaci ve skutečnosti platím, ale chtěl jsem ji zde uvézt, protože je vlastně jediná, kterou jsem si koupil. Jde o nejlepší hudební přehrávač na Android. Přehrává po složkách, má ekvalizér a spoustu dalších vychytávek. Zkusil jsem už hodně přehrávačů, ale jedině tenhle má všechno! Zkuste trial verzi a sami uvidíte.

Mapy – jasně, znáte ji všichni, ale já si prostě nedokážu bez téhle aplikace představit svůj život! Proto ji tady z úcty ke Googlu dávám.

A jaké jsou ty vaše?

Komentáře

2 Responses

Napiš komentář