Transmission 4

foto - Transmission 4
Na úvod se hned prásknu, že to byla moje první akce tohoto druhu. A jelikož můj playlist ve winampu tuto hudbu hraje asi tak často, jako Neposlušné tenisky od Lucky Bílé, tak byste se mohli divit, že i já jsem na tuhle akci zavítal.

Za vše vděčím svým povedeným kamarádům, kteří mají nemalé přesvědčovací schopnosti. Už někdy v dubnu jsme koupili lístky za 330,- (den před akcí jsem si říkal, že kdybych je prodal, tak ještě vydělám :D) v předprodeji a těšili se na T4 jako malí kluci. Čas běžel jak nejrychleji uměl a najednou tu byl listopad. Mezi tím se akce stihla posunout v datu a dokonce i přesunout z T-mobile arény do modernější Sazka arény. Změnilo se i obsazení DJs, což ale moje znalá duše nemohla nijak komentovat. Snad mě jen mrzelo, že vypadlo jediné jméno ze seznamu, které jsem aspoň trochu znal (o jeho hudbě se to už říct ale nedá:) – Markus Schulz.

K samotné akci toho psát asi moc nebudu, protože vše důležité už bylo napsáno a hodnocení DJs bych také přenechal povolanějším (nepovedený začátek Ferryho Corstena jsem poznal i já). Na konec bych snad jen dodal, že se mi akce líbila a na příští Transmission / Sensation se chystáme zase. Neznamená to však, že bych zavrhl na svůj dosavadní hudební vkus. To ani omylem, jen se k němu nadobro připojil trance.

Fotky, videa a reporty k této akci najdete zde – http://www.trance.cz

Komentáře

One Response

Napiš komentář